Ο Άσπρος Δράκος
Όσοι είναι καινούρια μέλοι παρακαλώ να εγγραφούνε και να ξεκινήσουν ένα ταξίδια στα μονοπάτια του Άσπρου Δράκου...
Όσοι πάλι είναι ήδη μέλη να συνδεθούνε...

Ευχαριστούμε...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ο Άσπρος Δράκος
Όσοι είναι καινούρια μέλοι παρακαλώ να εγγραφούνε και να ξεκινήσουν ένα ταξίδια στα μονοπάτια του Άσπρου Δράκου...
Όσοι πάλι είναι ήδη μέλη να συνδεθούνε...

Ευχαριστούμε...
Ο Άσπρος Δράκος
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η Φόρτιση των Ύλικων

Πήγαινε κάτω

Η Φόρτιση των Ύλικων Empty Η Φόρτιση των Ύλικων

Δημοσίευση από Bill Σαβ Αυγ 13, 2011 6:07 am

Με τη φορτιση των υλικων μας αρχιζει η διαδικασια της ενεργοποιησης των μεσων που θα χρησιμοποιησουμε.
Στεκομαστε μπροστα απο τον βωμο μας.Κλεινουμε τα ματια μας και ερχομαστε σε επαφη με την γη,ακομα κι αν βρισκομαστε αρκετα πατωματα ψηλα.
Οραματισομαστε οτι κατω απο τα ποδια μας υπαρχει μια θαλασσα θετικης ενεργειας.
Περνουμε μια βαθια αναπνοη και νιωθουμε οτι τραβαμε την ενεργεια της γης στο σωμα μας μεσα απο τις πατουσες μας.Στη συνεχια σηκωνουμε τα χερια μας ψηλα με τις παλαμες μας στραμμενες προς τον ουρανο και οραματιζομαστε ενα δυνατο λευκο-χρυσο φως να κατεβαινει απο ψηλα και να μπαινει μέσα μας απο την κορυφη του κεφαλιου μας.Αφηνουμε το φως να κυκλοφορησει στο σωμα μας μεχρι να νιωσουμε οτι εχουμε γεμισει πληρως απο την θετικη ενεργεια του.Συγκεντωνουμε την προσοχη μας στις παλαμες μας και νιωθουμε οτι λαμπουν απο την ενεργεια.Βαζουμε της παλαμες μας πανω απο τον βωμο μας και οραματιζομαστε οτι φωτιζεται.Δηλωνουμε στα υλικα μας την προσθεση μας να πραγματοποιηθει η επιθυμια μας.Λεμε κατι αναλογο:Σας δεσμευω με προστασια και φως και την προστασια και το φως θα μου ανταποδωσετε για να πραγματοποιηθει η επιθυμια μου που ειναι....,εαν ειναι για το καλο μου.

Bill
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2011
Τόπος : Καπου αλλου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης